Vítejte na stránkách naší firmy VANELLUS Lightning s.r.o.,

    výrobce prvotřídních oken a dveří z plastu a hliníku.


Historie naší výroby sahá až do roku 1992 k rodinné firmě Dragon D.F.C. s.r.o.

Všichni naši klíčoví zaměstnanci, se kterými přijdete během realizace do styku, pracují ve firmě prakticky celý jejich profesní život. Díky našim celoživotním zkušenostem v oblasti výroby a montáží otvorových výplní Vám, našim budoucím zákazníkům, nabízíme profesionální osobní přístup, jaký Vám nenabídne žádná jiná firma v regionu!

V roce1992 jsme byli první výrobci v regionu a naši výrobu stále naleznete na stejném místě v Děbolíně u Jindřichova Hradce. Již 25 let na stejných telefonních číslech 384 364 017 a 384 321 057. Za tu dobu jsme vyrobili více než milion okenních jednotek. Jsme trvale známkou kvality a jako jedni z mála máme na trhu si dlouhodobě udržujeme stabilní pozici. Stavební firmy ocení vysokou pružnost zadávání zakázek do výroby, bez nadsázky ve smyslu hesla "Ráno objednáte, odpoledne řežeme".

V regionu vzniklo v posledních dvou dekádách množství firem zabývajících se obchodem s okny. Jak rychle vznikly, tak časem zanikly. Po všech zbyla jen trpká vzpomínka, obrovské dluhy a také velké množství nešťastných zákazníků.Naše služby zahrnují i servisní okenářské práce po většině z těchto zkrachovalých firem. Jejich jmenný seznam včetně jejich již nefunkčních telefonních čísel naleznete v jiné části našeho webu.Vaše důvěra nás zavazuje a pokud si nás pro realizaci zakázky zvolíte,garantuji Vám osobně Vaši konečnou spokojenost. Zdeněk Čejka ml., jednatel a majitel firmy 

V žebříčku hodnot a cílů naší společnosti naleznete:

  • Profesionální poradenství přímo v místě výroby nebo v místě realizace!
  • Garance smluvních termínů a realizací bez zbytečných vícenákladů!
  • Výrobky v nejvyšší kvalitě přímo z naší výroby VANELLUS v Děbolíně!
  • Odborně prováděné montážní práce vlastními zaměstnanci!
  • Péče o zákazníky v podobě záručního i pozáručního servisu!