,, Spokojený zákazník je součást firemního úspěchu "

Věc: DĚKOVNÝ DOPIS ZÁKAZNÍKA

Vážený pane jednateli, vážení,

dovolte mi touto cestou vyjádřit poděkování kolektivu pracovníků společnosti, kteří se tzv. od "A až do Z" podíleli na naší zakázce spojené s výměnou dřevěných oken a dveří za plastová v RD čp. 811, J. Hradec.

Jde zejména o jejich velmi aktivní, disciplinovaný přístup pro plnění akce a profesionální vystupování, které nepochybně přispěly jak k jejímu hladkému průběhu, tak i zdárnému dokončení, splnění. Akce byla realizována v době od 23.4. do 27.4.2018. Na zkušenosti z této úspěšné a poměrně rozsáhlé akce lze pro budoucí období navazovat a spolupráci případně i rozšířit.

Potencionálním zákazníkům, kteří budou o obdobných službách uvažovat a hledat spolehlivého dodavatele, tak VANELLUS Lightning s.r.o. jednoznačně doporučuji.

V našem případě jsme dodavatele vybírali z více společností a nabídky hodnotili podle vícero kritérií:

Při pohledu na kritéria jako je "kvalita (záruka) → cena→čas provedení→rozsah služeb→přístup k plnění" jsme lepšího dodavatele nevyhodnotili a jsme za to rádi.

Z pohledu majitele společnosti můžete být na zaměstnance, kteří se v našem případě realizací zabývali právem pyšný, neboť dobré jméno Vaší firmy jim bylo absolutní prioritou, nadevše.

Se srdečným pozdravem a přáním dalších úspěchů v činnosti, Kučerovi. Jindřichův Hradec

Vážení obchodní přátelé!

Jménem naší firmy bych Vám ráda poděkovala za skvělou realizaci výměny oken v našem školícím středisku ve Stráži nad Nežárkou. Jednalo se o poměrně rozsáhlou zakázku. Od úvodních jednání po samotnou výměnu oken vše probíhalo tak hladce a příjemně, že to bylo až neuvěřitelné. Komunikace v počátečních fázích jakož i samotné zaměření stavby fungovalo okamžitě, věcně, bez zbytečných slibů nebo prodlení. Cokoliv jsme domluvili, to proběhlo. Zástupce firmy  nám ve všem poradil, kdykoliv zvedl telefon a neobtěžovaly ho ani naše laické dotazy. Dokonce byl ochotný přijet se vzorky za námi do Prahy. Výsledkem této skvělé spolupráce při přípravě byla odborně provedená montáž a nádherný estetický výsledek. Vše jsme po několika málo dnech převzali ve výborné kvalitě, začištěné, uklizené, odvezené. Opravdu můžeme jen chválit a doporučovat. Vážíme si Vaší práce a děkujeme za spolupráci. Hana J., Thalia a.s. 

Děkujeme společnosti Vanellus resp. všem jejím zaměstnancům za bezvadnou spolupráci při realizaci naší stavby. Pan Ešner je profesionál s přátelským přístupem, který dokáže poradit, vysvětlit, vyřešit problém.. Od nabídky až po montáž probíhalo vše rychle a bez zádrhelů.. Musím přiznat, že původně jsme uvažovali o realizaci s jinou společností, ale hned první telefonát s panem Ešnerem nám udělal jasno :-) Tuto společnost můžeme jen doporučit.
J. Kratochvíl

Věc: P O D Ě K O V Á NÍ realizačnímu týmu

Vážený pane majiteli firmy,

Jako objednatel - viz zak.číslo 14S1053 chci touto cestou p o d ě k o v a t členům realizačního týmu, kteří naší zakázku fyzicky provedli.

Jejich chování, přístup k práci, zodpovědnost a ochota řešit nenadálé problémy - v každém případě přesáhla naše očekávání.

Můžete být maximálně spokojený s takovými zaměstnanci. Prosíme proto, zda lze požádat o předání našeho uznání Vašim pracovníkům, jejichž jména neznáme. Přejeme Vaší firmě mnoho zdaru a podobně spokojených zákazníků jako jsme my.

Mnoho zdraví a osobní pohody Vám i celému kolektivu přejí do dalších let, Bezděkovi, J. Hradec

Dobrý den paní Šteflová,

teď ve čtvrtek a pátek jsme dělali okna. Chci vám touto cestou moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Hoši byli fakt moc šikovný a s jejich prací jsme naprosto spokojený. Jak říkal pan Ešner, nejlepší reklama je spokojený zákazník, tak u nás to určitě platí... I já na vás dostala doporučení od známého a jsem ráda, že jsme si vaši firmu vybrali.

Jinak ještě jednou velké díky.

S pozdravem a přáním pěkného večera

Ivana V.

   Dobrý den,chtěli bychom touto cestou poděkovat Vašim dvěma pracovníkům, kteří dne 10.11.2017 provedli na našich domech montáž
2 ks kopulí.
Montáž byla provedena perfektním způsobem, velice rychle a odpovědně.Spokojení zákazníci
M. Jináček , K. Mráz
Veselí nad/Luž       
                            

Dobrý den ,

v pátek došlo v areálu firmy Bonavita k výměně oken v administrativní budově Každý den jednám s firmami různého zaměření a musím konstatovat , že kdyby s nimi byla spolupráce jako s Vámi , pracovalo by se mi daleko snadněji . Po stránce organizační naprosto bez chyb a přístup montážní party skvělý .

Děkuji za skvěle odvedený profesionální výkon a přeji firmě mnoho úspěchů v příštích letech .

S pozdravem Jiří Ratajský

BONAVITA spol . s r.o.

Dali jsme na výborné reference našich přátel a dlouho jsme se nerozhodovali, komu dáme naši zimní zahradu. Po krátké úvaze a osobní návštěvě technika u nás doma bylo rychle jasno. Zaměřeni, konzultace, výroba, montáž bez sebemenších námitek. Výborní a vlastni firemní montážníci, termín dodržen. 

Ivona Řeháková

"Kvalitní okna, hezký design - nadstandardní povrchové provedení pohledové části rámu, a v neposlední řadě příjemný přístup zaměstnanců i montážní party. Rád doporučím." Zdeněk Pech

Dobrý den,

přejeme Vám krásný nadcházející Nový rok 2019. Po celý rok přejeme firmě Vanellus mnoho spokojených zákazníků, stejně jako jsme byli my s manželem.

Mnohokrát děkuji  za rychlost, ochotu, odbornost při vyřizování naší zakázky a všem zaměstnancům děkujeme za práci  při realizaci prosklené stěny, dveří a oken v našem objektu.

manželé Hajdíkovi

Naprostá spokojenost. 

V prvé řadě bych chtěl poděkovat za profesionální přístup a za ochotu. Stavíme s manželkou novostavbu rodinného domu a nechali jsme si od firmy Vanellus navrhnout plastová okna včetně vstupních dveří. Od prvního setkání se zástupcem firmy panem Ešnerem probíhalo vše hladce - je velice vstřícný a ochotný kdykoli poradit a vše zařídit a domluvit. Následně po montáži přijel ještě technik, který nám okna seřídil, tak aby vše fungovalo a zároveň nám poradil, jak máme zejména o kování pečovat. Na stavbě jsme se setkali se spoustou dodavatelů, ale tento vstřícný přístup firmy vůči zákazníkovi je v dnešní době naprosto ojedinělý. A nejde jen o přístup firmy, ale i o kvalitní dodávané výrobky. Pokud se rozhodujete nad dodavatelem oken, můžeme s čistým svědomím rozhodně doporučit.

                                            Zdeněk Svoboda

Dobrý den

Rád bych poděkoval Vaší firmě za výborné provedení demontáže starých a montáže nových plastových oken ,která se uskutečnila tento týden 23-24.4 2019 u mě doma V Pelhřimově ... 

Rád bych tímto poděkoval montážním pracovníkům, kteří stará okna vymontovaly a následně nová okna namontovaly a celkově vše provedly velice dobře i co se týče zednických prací! Dále bych i poděkoval za celkové zpracování nabídky nových oken. Petr Parkan

Dobrý den,

chtěl bych Vám tímto poděkovat za nabídku, následnou realizaci a montáž oken a příslušenství.

Jednání s Vámi bylo příjemné a v naprostém pořádku.

Montážní parta udělala svoji práci perfektně dle našich požadavků a v domluvených termínech.

S vaší firmou jsem velice spokojen.

Dále prosím až budete mít cestu kolem, prosím zastavte se.

Potřeboval bych objednat ještě nějaké žaluzie a sítě do oken.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem 

Petr Novák

Dobrý den,
 
rád bych Vám i Vašim kolegům poděkoval za dosavadní spolupráci při realizaci stavby v Moravských Budějovicích.

Před samotnou poptávkou jsme opravdu pečlivě vyhodnocovali několik nabídek a Vaše nás zaujala nejen cenou ale především tím, že jste sami výrobci a my jsme se o tom mohli přesvědčit na vlastní oči nejen u Vás ale i na už dříve dokončené stavbě. Naprosto precizní práce byla Vaše, kde vše bylo směřováno k tomu abychom docílili hlavně oboustranné spokojenosti, a především bych chtěl vyzdvihnout různá navrhovaná řešení, která dopomohla k výsledku a o kterých jsme na počátku jako zadavatelé ani nevěděli. V neposlední řadě bych chtěl pochválit montážní pracovníky, kteří vše zvládli kvalitně v naprosto minimálním čase. Děkuji a přeji hezký den 

Roman Radoberský

Vážení,

touto cestou chci poděkovat fi Vanellus za dodání a montáž oken a dveří. Komunikace na vysoké úrovni, bezproblémová domluva. Pracovní nasazení montérů je více jak 100%. Precizní práce při dokončovacích pracích jakbysmet. Zaměření a následné poradenství, tipy, rady, jak, co a kde - nemělo chybu. Realizovali jsme a spokojenost je vysoká. Jediné co můžu trochu "vytknout", že chlapy si při práci ani neodpočinou a nechtějí podstrkované pamlsky, limo a už vůbec né pivo :) Věřím, že kvalita oken je alespoň na stejné úrovni jako lidičky, co kolem toho dělají

 Přeji velkou a úspěšnou budoucnost firmě Vanellus Lightning --
Sláva Rejthar 
PSČ 37831
Horní Pěna

Michal Strnad

Okna i dveře od Vanellus jsme si vybrali na základě doporučení a nemohli jsme udělat lépe. Počínaje poptávkou a rychlým vyřízením pí. Šteflovou, skvělé a pohodové chlapíky z montáže, až po málo vídaný přístup p. Ešnera.
- rychlé vyhotovení nabídky
- skvělá cena (poptáváno 12 firem)
- dobré rady při zaměření
- dodržení termínů montáže
- odborná montáž
Takže všem doporučuji!

Ľubomír Kolárik

 Firmu VANELLUS som si vybral na základe doporučenia od známeho. S firmou som veľmi spokojný a určite doporučujem ďalej. Pán Ešner mi osobne predstavil všetky možnosti, poradil s výberom a spočítal predbežnú cenu. Po zaměření bola cena ešte nižšie. Výroba trvala pár týždňov a za deň boli dvere aj okná namontované. Rýchlé jednanie a výborná práca a kvalita!

Jenda Pihavek 
Výborná domluva, rychlost a fajn jednání


Petr Selinger 

Děkujeme moc za rychlé jednání, domluvu a hlavně kvalitu montáže. Vřele doporučujeme! 

Eduard Klaner
Vřele doporučujeme. Férové jednání a dobrá cena. Dveře fungují báječně. Děkujeme


Kontakt na pana Ešnera jsem dostal od kamaráda a musím říct, že to byl ten nejlepší kontakt co jsem mohl dostat. Pokud se chcete spolehnout na kvalitní okna a rychlé jednání, je pan Ešner rozhodně tou správnou volbou. Profesionální přístup s absolutním přehledem, flexibilitou a ochotou pomoci. Najde vám vždy nejlepší řešení, jako laikovi vše vysvětlí a dělá i věci navíc, za které není placený. Nebyl jediný, kde jsem se na okna ptal, ale po spolupraci s panem Ešnerem už jsem dál nehledal nikoho jiného. Děkuji za to, že existuje v tomto oboru někdo jako pan Ešner, který udělá opravdu vše, co je nejlepší pro Vás a do ničeho Vás netlačí.

S pozdravem Nevoral

Vřele doporučuji tuto firmu od začátku do konce. Jednání po telefonu i osobní setkání při plánování s p. Ešnerem, až po samotnou realizaci. Montážní dělníci přesně věděli, co dělají. Šlo jim to od ruky a byli pěkně sehraní. Víc takových firem. Děkujeme 😉 

Okna predcila ocekavani. Montaz hladka. Naprosto profesionalni jednani, zaroven velika vstricnost a flexibilita. Cena v dane kvalite vskutku prizniva. Z dodavatele se de facto stal partner pri vystavbe. Po zkusenostech z vystavby 4 domu v minulosti, budu-li v budoucnu jeste potrestan vystavbou, neni treba hledat nikde jinde.

Martin Havel
Když jsem potřeboval koupit okna, dostal jsem od kamaráda doporučení na firmu Vanellus. Při příjezdu do jejich firmy v Děbolíně se mne ujal pan Ešner, který mi nejen dobře poradil, ale přijel k nám okna i osobně zaměřit. Po domluvě, že nám okna namontují, přijeli zaměstnanci firmy, kteří nejen, že okna správně namontovali, ale poradili si i s menšími komplikacemi, které se objevily a se kterými nemohli počítat. V současné době jsem již učinil další objednávku oken u firmy Vanellus. Jejich přistup je vstřícný, jsou ochotni a okna od nich jsou kvalitně vyrobena.


Ohromná spokojenost!
 Perfektní komunikace a ochota! Doba dodání i samotná montáž oken proběhla skvěle! Děkuji a vřele doporučuji všem, Jitka W. 


Přístup pana Ešnera při zaměření dveří neměl žádnou chybu. Byl velice ochotný jak se vidí jen zřídka. Kontakt mi dal bývalý zaměstnanec a to byla výhra. Montáž dveří v našem rekreačním objektu proběhla přímo v přátelském duchu. Velice mě překvapila i cena a borci, kteří to montovali. Maximální spokojenost. Doporučuji.  S. Bartošek

Josef Zadnicek
Jsem s firmou Vanellus nadmíru spokojený,skvělá spolupráce s p. Ešnerem! Mají výborné ceny! A samozřejmě profesionální montážní party, které odvádějí profesionální práci!!! Všem doporučujeme!!!


Tomáš Hrdlička
Firmu VANELLUS znam uz par let a nikdy sem nemel problem s nicim.
Techto firem neni mnoho a proto se rad vracim. 


Roman Musel

Firmu Vanellus nám doporučil známý,kterému dělali okna na celý dům a byl spokojený.Takže jsem si nechal udělat nabídku,která mě zaujala a 4 malá okna a jedny balkónové dveře jsem objednal.Pan Ešner je člověk na pravém místě,jednání s ním bylo fajn. Dokonce,když byl zaměřit okna a dveře,tak mi trochu poladil staré vchodové dveře,které byli zkroucené a špatně se zavírali.Za mě můžu firmu Vanellus vřele doporučit.

Mata
 "Skvělá práce od pana Ešnera a stejně tak od chlapů co montáž odvedli na výbornou co se týče mé zkušenosti s firmou Vanellus nemůžu jinak než všem doporučit." 


Veronika Mihulková

"Rychlé zaměření, dodání v termínu a skvělá cena na naše okna v nestandardní barvě. Děkujeme panu Ešnerovi a jeho týmu" 

Petra Bendová 

"Skvělý přístup, super kvalita. Firmu vřele doporučuji. I přes mé neustálé změny a vymýšlení, vždy vše s úsměvem a rychle vyřešeno :))). Děkujeme moc za kvalitní okna a dveře! Selingerovi, Moravské Budějovice" 

"S firmou Vanellus jsme právě dokončili zakázku osazení oken do dřevostavby nedaleko Prahy. Chci vyzdvihnout profesionalitu všech lidí v této společnosti. Od rozpočtu, zaměření, technické podpory až po montáž jsme neměli nejmenších potíží. Používají vyspělé profily, velmi kvalitní kování, ve výrobě je čisto a komunikace je přehledná. Držím nám palce, abychom měli další příležitost s touto společností spolupracovat. Za HK Dřestav Pavel Janouš" 

Doležal Josef 

"Již je to několik týdnů co nám firma Vanellus montovala nová okna k naší velké spokojenosti O firmě jsme se dozvěděli od příbuzných kteří bydlí v J.Hradci.Poslali jsme poptávku a pan Ešner který zrovna jel přes Jemnici se zastavil, vše vysvětlil, vše jsme probrali a i když jsme měli více poptávek , bylo rozhodnuto.Potom přijel okna zaměřit a dohodli jsme termín.Parta, která okna montovala a zapravovala, odvedla skvělou práci.Velky dík patří všem zaměstnancům. Manželé Doležalovi z Jemnice." 

Lukáš Malec 

"Nejsem zvyklý na recenze. Bludiště emailů, telefonátů i diskuzí totálně rozstřelil svým profesionálním přístupem skloňovaný p. Ešner. Nakonec jsme dospěli ke konsenzu, který vyhovoval oběma stranám. Samozřejmě si uvědomuji, že jeden člověk není celá firma. Takže mi dovolte poděkovat a ocenit tímto i ostatní, kteří se podíleli na mé zakázce a to především na přesné a poctivé montáži. Věřte mi, že nejsem sám, komu se Vaše práce líbí. A přeji Vám ať si tento kredit udržíte. Pevné zdraví všem. Lukáš" 

David Fogl 

"Dlouho jsem vybíral, až jsem dostal náhodou tip na firmu "za rohem" - Vanellus. Po setkání s panem Ešnerem bylo jasné, že nejen cena rozhoduje, ale i přístup a jednání a navíc i blízkost. A tu cenu považuji také za velmi solidní. Zaměření, dodání a montáž oken na první dobrou bez problémů. I samotní montážníci dělají velice dobrou vizitku firmě - slušné, příjemné a vstřícné chování, dobře odvedená práce. Věřím, že to nebyla poslední zakázka a navíc, kudy chodím, tudy chválím."

Panenka Jan 
"S dodávkou a montáží oken od firmy Vanellus Lightning jsem spokojen. Od zaměření po montáž to byla profesionální práce." 


Lukáš Beránek 

"Tip na firmu Vanellus jsem dostal od známého, do té doby jsem tuto firmu vůbec neznal, takže jsem měl trochu obavy, ale hned od prvního kontaktu to byla super spolupráce. Skvělý lidský přístup a ochota. Okna vypadají super, hned od instalace chodí super. Jmenovat musím hlavně pana Ešnera. Díky za spolupráci." 

doc. MUDr.Tomáš Binder, CSc. 

"Firmu Vanellus jsme zaregistrovali z poutače u hlavní silnice do Jindřichova Hradce. Po několika jednádních v jiných firmách, kde nás nabídka neuspokojila, jsme si řekli, že to zkusíme i tam, ale mnoho jsme si od toho neslibovali.O to víc jsme byli mile překvapeni ochotou a profesionálním přístupem všech pracovníků firmy. Od zaměření, výrobu a realizaci vše klapalo. Výsledek nás nadchl. Protože šlo a starší chalupu, měli jsme obavy, aby nová okna nenarušily původní ráz stavení. Děkujeme" 

Dobrý den, paní Šteflová, pane Ešnere, 

Mnohokrát děkujeme za realizaci oken, vstupních dveří a příslušných doplňků, jsme spokojeni s Vaším profesionálním přístupem, pohotovou komunikací a vstřícným řešením možných nedostatků, a rádi Vás doporučíme známým a přátelům. Jsme rádi, že jsme k realizaci vybrali právě Vaši firmu a pokud to bude v budoucnu potřeba, opět se na Vás obrátíme. Mějte krásný týden a někdy opět na shledanou.

S pozdravem  Alena Novotná 

Lucie Burianová
Děkujeme společnosti Vanellus za spolupráci a ochotu. Řešili s námi velmi obětavě naše požadavky a vyhověli jim. Okna jsou bezvadné :)


"S firmou Vanellus jsme byli velmi spokojeni. Pro náš dům jsme nemohli vybrat lepšího dodavatele oken. Pan Ešner a všichni jeho kolegové jsou velkými profesionály. Od nabídky přes montáž, až po dodatečné domontování dveří vše probíhalo rychle a bez jakýchkoliv zádrhelů. Rozhodně budeme tým z Děbolína doporučovat dál. S pozdravem, H. Přibylová" 

David Vintr 
"Dobrý den, pokud řešíte okna, dveře atd., tak tuhle firmu určitě vyzkoušejte. Koncert začíná návštěvou profesionála p. Ešnera, pokračuje skvělou a rychlou prací paní Šteflové v kanceláři a vše je završeno partou borců kteří namontují co jim přijde pod ruku :-) Od majitele až po uklízečku díky vašemu týmu za skvělou práci."


Lenka Zemanová 

"S manželem jsme moc rádi, že jsme si vybrali zrovna vás. Skvělé a příjemné jednání. Okna jsou nádherná. Jsme opravdu nadšení. Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat pí. Šteflové, p. Ešnerovi a potom i partě chlapů, co nám okna montovali. Nic nemělo chybu. Určitě budeme předávat doporučení na vás dále. Jste jedničky!" 

Jana Svobodová 

"Dnes jsme podruhé navštívili firmu Vanellus a opět jsme nadšení celkovým přístupem. Pan Ešner je odborník na správném místě a kromě neuvěřitelně milého přístupu je i odborně nepřekonatelný. Komunikace, nabídka i samotná realizace je na jedničku a cenově jsme byli opět velice mile potěšeni. Takhle má vypadat firma v dnešní době a jsme rádi, že jsme Vanellus oslovili. Takže jestli bude někdy další stavba, tak okna jedině od vás :-) Děkujeme Jan a Jana Svobodovi Kardašova Řečice"

Josef Leffler

Naprostá spokojenost díky profesionálnímu a vstřícnému přístupu pana Čejky a pana Ešnera při komplikované realizaci výroby a instalace prosklených stěn a dveří kolem domácí sauny. Díky dobrým nápadům, rychlosti raalizace a příznivé ceně velmi doporučuji

Josef Andrle

Dobrý den, chci poděkovat celé firmě za naprosto profesionální přístup při realizaci zakázky. Vchodové dveře a balkonové dveře jsou perfektní. V dohledné době dojde z naší strany k další objednávce. Už teď se těšíme na, opět, perfektni spolupráci.
Díky Josef Andrle 

Kateřina Polivková

Perfektní firma. Vše v naprostém pořádku, velmi kvalitní provedení oken a dveří za rozumnou cenu. Skvělý a profesionální přístup. Mohu jen doporučit. 

Jaroslav Rimnac

Před rokem jsme pořídili plastová okna do celého domu a jsme s provedením výměny oken včetně parapetů a začišťovací zednických prací spokojeni. Po roce máme bezproblémový provoz. 

Petr Hrbek

Dobrý den, divím se, že jsem zapomněl napsat firmě Vanellus recenzi, za což se tedy omlouvám :-) Tuto firmu na okna Vám mohu na milion procent doporučit a chci tímto panu Ešnerovi i paní Šteflové poděkovat za profi přístup. Okna od nich máme už vlastně rok. Všechno bez problému. Okna krásně pasují a sedí. Velký posuvný portál funguje bez problému. Podlehl jsem při výběru i doporučení na lepší skla i bezrámečkové francouzské okno a s odstupem času toho rozhodně nelituji i když jsme tehdá "otáčeli každou korunu". V létě jsem potřeboval síťky do oken na proti komárům - nemusel jsem nic měřit, jen jsem zavolal a za cca týden si je vyzvedl. Fakt jste super a držím Vám palce. Díky

E, G.

Přiznám se, že jsem ještě nikdy žádnou recenzi nepsala, ale v tomto případě jsem musela napsat své zkušenosti. Jsem léta celkem zaneprázdněná podnikáním a čas letí. Nechali jsme si od této firmy udělat kompletní realizace oken ve dvou domech a důvěru v ně vložili i další členové naší rodiny. Určitě to nebude poslední spolupráce. Těm kdo mají zájem o profesionální přístup a naprosto precizní práci musím tuto firmu vřele doporučit. Velice jsem ocenila i odborné poradenství, přátelské jednání, ochotu pomoci a vyjít vstříc. Kdyby bylo více takovýchto firem, bylo by stavění velká radost. Především bych ráda vyzdvihla pana Ešnera, který i po záruční době přijel ochotně pomoci.
S úctou a přáním pevného zdraví celému kolektivu pracovníků firmy Vanellus Lightning s.r.o. 

Karel Kopelent

Musím poděkovat za perfektní přístup, jednání a práci celé firmy. Děkuji. 

Petr Hrbek

Dobrý den, divím se, že jsem zapomněl napsat firmě Vanellus recenzi, za což se tedy omlouvám :-) Tuto firmu na okna Vám mohu na milion procent doporučit a chci tímto panu Ešnerovi i paní Šteflové poděkovat za profi přístup. Okna od nich máme už vlastně rok. Všechno bez problému. Okna krásně pasují a sedí. Velký posuvný portál funguje bez problému. Podlehl jsem při výběru i doporučení na lepší skla i bezrámečkové francouzské okno a s odstupem času toho rozhodně nelituji i když jsme tehdá "otáčeli každou korunu". V létě jsem potřeboval síťky do oken na proti komárům - nemusel jsem nic měřit, jen jsem zavolal a za cca týden si je vyzvedl. Fakt jste super a držím Vám palce. Díky

Eliska Vackova

 Jsme maximálně spokojeni jak s dodací lhůtou, tak i s kvalitou a cenou. I jednání firmy si zaslouží pět hvězdiček. Objednali jsme nejen okna, ale i bezpečnostní dveře - oceňujeme velký výběr vzorů, vybrali jsme si přesně podle našich představ. Firmu už jsme i doporučili našim známým.

Lucie Šímová

Již je to rok, co máme nová okna od firmy Vanellus. Okna jsou stále krásná, fungují po roce, tak jak mají a i servis funguje na jedničku. Určitě doporučujeme jejich HS Portál. S výběrem oken nám velice pomohl pan Ešner, kterému děkujeme. Firmu velice doporučujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků. Šímová Lucie 

Eviicka

Přiznám se, že jsem ještě nikdy žádnou recenzi nepsala, ale v tomto případě jsem musela napsat své zkušenosti. Jsem léta celkem zaneprázdněná podnikáním a čas letí. Nechali jsme si od této firmy udělat kompletní realizace oken ve dvou domech a důvěru v ně vložili i další členové naší rodiny. Určitě to nebude poslední spolupráce. Těm kdo mají zájem o profesionální přístup a naprosto precizní práci musím tuto firmu vřele doporučit. Velice jsem ocenila i odborné poradenství, přátelské jednání, ochotu pomoci a vyjít vstříc. Kdyby bylo více takovýchto firem, bylo by stavění velká radost. Především bych ráda vyzdvihla pana Ešnera, který i po záruční době přijel ochotně pomoci.
S úctou a přáním pevného zdraví celému kolektivu pracovníků firmy Vanellus Lightning s.r.o

Dobrý den, pane Ešnere,

ještě jednou Vám chci moc poděkovat co jste pro nás udělal.!
Byli a jsme moc spokojeni s Vaším přístupen a Vaší firmou.
Okna jsou nadherná , nemužeme se na ně vynadívat. Vše klaplo na jedničku.
Moc bych chtěl poděkovat chlapům co okna přijeli montovat, jsou to BORCI !! Děkujeme za jejich přístup a odvednenou praci.
A hlavně děkuji za celou naší rodinu Vám, že jste se o vše postaral, a že vše proběhlo tak, jak bylo domluveno.
S pozdravem a přáním hezkeho dne Krupka Radek 

Hana Dominova

Velmi děkujeme za maximálně profesionální a vstřícný přístup v každém kroku objednávky. Od detailního zaměření a naplánování specifických oken a portálu, přes důsledný a precizní tým montérů, až po komplexní rychlost samotné montáže, vše proběhlo tak, jak bylo domluveno, což je dnes již poměrně ojedinělé. Firmu a celý tým můžeme po reálné zkušenosti vřele doporučit a v případě další poptávky máme jasno, na koho se obrátíme. Skvělá práce a dokonalý výsledek!!! Zvláštní poděkování panu řediteli za jeho odborné rady, vedení a celkový přístup. 


Ivana Jeřábková

Velmi děkujeme za empatický, lidský i profesionální přístup p. Ešnera i pí. Šteflové. Kvalitně odvedená práce, krátký termín realizace výměny oken ve vysoké kvalitě. Cena byla velmi příjemná. Firmu doporučuji z hlediska kvality práce, výrobku i individuálnímu přístupu k zákazníkovi. Opravdu si zaslouží 5 hvězdiček. 

Eva Kratochvilova

Děkujeme společnosti Vanellus resp. všem jejím zaměstnancům za bezvadnou spolupráci při realizaci naší stavby. Pan Ešner je profesionál s přátelským přístupem, který dokáže poradit, vysvětlit, vyřešit problém.. Od nabídky až po montáž probíhalo vše rychle a bez zádrhelů.. Musím přiznat, že původně jsme uvažovali o realizaci s jinou společností, ale hned první telefonát s panem Ešnerem nám udělal jasno :-) Tuto společnost můžeme jen doporučit.

Dobry den, p.Ešnere,

chci poděkovat Vám i realizátorum výměny oken v Polici. Vše proběhlo k naší uplné spokojenosti v klidu, ochotě, i když si pořádně ,,zobli"!!! Vyřiďte, prosím, i jim. Přeji příjemný zbytek dne :-) Eva Kovaříkova 

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou Vaší společnosti poděkovat za rychlé vyřízení nabídky od pana Ešnera,jeho dobré rady při zaměření a dobré ceny oproti konkurenci.Také děkuji Vašim dvěma pracovníkům, pan Lysý se synem,kteří ve dnech 21.5. - 24.5. 2024 provedli výměnu oken a vchodových dveří v mém rodinném domě v Božejovicích. S jejich prací jsem nadmíru spokojená, vše probíhalo rychle a bez zádrhele.

Ještě jednou Vám všem velké díky, společnost Vanellus mohu jen doporučit.

S pozdravem Věra Urbanová.